MENU
Головна » Файли » Мої файли

Повідомлення про внесення змін до проекту порядку денного
[ Викачати з сервера (15.0 Kb) ] 03.07.2020, 12:28

Повідомлення про внесення змін до проекту порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів», які відбудуться 16 липня 2020 року

 

с. Переяславське                                                                                                                       03 липня 2020 р.

ДО УВАГИ АКЦІОНЕРІВ

Приватного акціонерного товариства «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів» (Код ЄДРПОУ 00951787, адреса: 08420, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, село Переяславське, вул. Привокзальна, 2.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів», які відбудуться 16 липня 2020 року о 11:00 годині за адресою: Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н., с. Переяславське, вул. Привокзальна 2, каб. 210.

           Відповідно до вимог статті 38 Закону України «Про акціонерні товариства» Наглядова Рада Приватного акціонерного товариства «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів» повідомляє про внесення змін до проекту порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ «Переяславський експериментальний завод хлібопродуктів», які відбудуться 16 липня 2020 року, а саме про доповнення проекту порядку денного на підставі пропозиції акціонера наступним питанням порядку денного (Питання №5):

             Питання 5: Про схвалення укладених Товариством Договору поруки,  Третього листа про внесення змін до Кредитного договору від 28 квітня 2015 року, та Першого листа про внесення змін до Кредитного договору від 11 травня 2018 року.

Проект рішення:
            5.1 Відповідно до вимог та в порядку, передбаченому у ст. 72 Закону України "Про акціонерні товариства" схвалити укладення та підписання Товариством з МІЖНАРОДНОЮ ФІНАНСОВОЮ КОРПОРАЦІЄЮ (надалі – «МФК») договору поруки на виконання умов Кредитного договору від 24 червня 2020 року (Інвестиційний номер 44245) (надалі – «Кредитний договір 2020 року»), укладеного між МФК та Спільним українсько-великобританським товариством з обмеженою відповідальністю "Нива Переяславщини" (ідентифікаційний код: 25564175) (надалі – «Позичальник»), відповідно до умов якого МФК погодилася надати Позичальнику кредит у розмірі 20 000 000,00 доларів США (двадцять мільйонів доларів США) на умовах, визначених в Кредитному договорі 2020 року (далі – «Договір поруки»).
            5.2. Відповідно до вимог та в порядку, передбаченому у ст. 72 Закону України "Про акціонерні товариства" схвалити укладення та підписання Товариством Третього листа про внесення змін до Кредитного договору, початково укладеного між МФК та Позичальником 28 квітня 2015 року (далі - «Кредитний договір 2015 року»);
            5.3. Відповідно до вимог та в порядку, передбаченому у ст. 72 Закону України "Про акціонерні товариства" схвалити укладення та підписання Товариством Першого листа про внесення змін до Кредитного договору, початково укладеного між МФК та Позичальником 11 травня 2018 року (далі - «Кредитний договір 2018 року»).
            5.4. Схвалити укладення та підписання Головою правління Ярощуком О.В. від імені Товариства Договору поруки, Третього листа про внесення змін до Кредитного договору 2015 року та Першого листа про внесення змін до Кредитного договору 2018 року, а також схвалити вчинення Головою правління Ярощуком О.В. будь-яких дій у зв'язку з укладенням та виконанням Договору поруки, Третього листа про внесення змін до Кредитного договору 2015 року та Першого листа про внесення змін до Кредитного договору 2018 року, включаючи, але не обмежуючись наданням від імені Товариства будь-яких підтверджень за Договором поруки, Третім листом про внесення змін до Кредитного договору 2015 року та Першим листом про внесення змін до Кредитного договору 2018 року.

                Інші питання проекту порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів», які відбудуться 16 липня 2020 року, та проекти рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного, залишаються без змін.


                Повідомлення про проведення 16 липня 2020 року позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів» разом з проектом порядку денного та проектами рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного, було надіслано акціонерам персонально поштою, розміщено в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та на власному веб-сайті в мережі Інтернет (http://www.pekhp.com.ua/) у встановлені законодавством терміни.

 

Наглядова рада ПрАТ «Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів»

 

Категорія: Мої файли | Додав: izarnitsyn
Переглядів: 22 | Завантажень: 0

uCoz