MENU

Виробництво та продаж комбікормів

Комбікормовий завод оснащений високопродуктивним устаткуванням швейцарської фірми "BUHLER", з продуктивною потужністю 280 тонн за добу розсипних і гранульованих комбікормів. Продукція комбікормового заводу представлена в широкому асортименті найменувань комбікормів по вікових групах і видах : свиней, курей, ВРХ, риби.
Комбікорми ПАТ "Переяславський ЕКХП" повністю забезпечують потребу тварин в поживних, мінеральних і біологічно активних речовинах, оскільки при складанні рецептури ми керуємося провідними вітчизняними і зарубіжними науковими розробками в області годування. До складу комбікормів, що виготовляються на підприємстві, включається сировина вітчизняного і зарубіжного виробництва. Вона проходить попередню експертизу, тому вся продукція комбікормового комплексу відповідає вимогам ГОСТ, ДСТУ і ТУ.
Контроль якості сировини, що поступає, допоміжних матеріалів, технологічних процесів на всіх стадіях виробництва і контроль готової продукції здійснює виробнича технологічна лабораторія (ВТЛ). У своїй роботі ВТЛ керується чинним законодавством і технологічними інструкціями. Основною відмінністю великого комбінату від невеликого комбікормового цеху при тваринницькому комплексі являється наявність великого кола постачальників, що дає можливість вибору оптимальної ціни на сировину. Великий комбінат закуповує великі об'єми, що додатково знижує собівартість комбікормової продукції. Саме тому, незалежно від пори року, ми можемо запропонувати високоякісний комбікорм за найбільш прийнятними цінами. Контроль постачань комбікормів і відстежування результатів годування дозволяють оперативно міняти рецептуру комбікормів відповідно до Ваших запитів.

Варіанти постачання комбікормової продукції :

- в мішках по 10, 20 кг та 50 кг.
- безтарний.
Також можливе виробництво комбікормів за рецептами та з сировини замовника.

Висококваліфіковані фахівці ПАТ "Переяславський ЕКХП" з радістю дадуть відповідь на будь-які питання по виробництву та постачанню комбікормів.

uCoz